Řízená detoxikace organizmu, měření EAV Supertronic

.SupertronicIMGP5720 (2) je přístroj pro měření aktuálního zdravotního stavu. Princip měření vychází z metody nazývané „elektroakupunktura podle dr.Volla“ (EAV).

Proměřením příslušných bodů získáme cenné informace o stavu energie v meridiánech a tím i v jednotlivých orgánech těla. Pokud zjistíme odchylky od normálních hodnot, můžeme na základě znalostí průběhu meridiánů v lidském těle předpovědět, kde je příčina, kde jsou zdravotní problémy nebo dokonce v kterém místě by se mohly zdravotní problémy později objevit. Jestliže najdeme zdroj obtíží, můžeme začít testovat jednotlivé přípravky, vhodné pro regeneraci postiženého orgánu.

Měření přístrojem EAV Supertronic je neinvazivní metoda, která poskytuje rychlé a velmi přesné zhodnocení zdravotního stavu organizmu. Je možné ji rovněž využít ke stanovení vhodnosti potravin a potravinových doplňků. Následné poradenství v oblasti pročištění čili detoxikace organizmu je díky měření mnohem přesnější a účinnější. supertronicDetoxikace a regenerace těla probíhá pomocí bylinných tinktur a doplňků fy Energy a pomocí homeopatické léčby.

Cena

Orientační měření trvá 20 -30 min a stojí 400,-Kč

Pokud je měření součástí kompletní terapie, platí se pouze cena za terapii.

 

Objednat se můžete telefonicky na čísle 605152604 ( nejlépe v době mimo konzultace tj. 8-9, nebo 18-19hod) nebo emailem na h.chocholata@seznam.cz.