Kurz realistického kreslení aneb kreslit může každý, 24.-27.11

kresleni-0Objevte své schopnosti nakreslit cokoli, co vidíte.

Krok za krokem během 4 denní výuky, s dostatkem času na všechny postupy a techniky.

KDY: čtvrtek  24.11. – neděle 27.11., každý den 9.00-16.00

CENA: dospělí 2900,-Kč. děti od 11 do 15 let 2300,- Kč

Lektorka: Ing. Andrea Rozbrojová, Zázraky duše, s.r.o.

Přihláška

Popis kurzu – ke stažení ZDE

 

Říkáte si: “ ale já neumím kreslit“, „nakreslím maximálně sluníčko“, „tohle je jen pro lidi s talentem“ atpod? I absolventi tohoto kurzu si to říkali. A přece to dokázali. Za pouhé 4 dny. 

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí v sobě objevit svého vnitřního umělce. Pro ty, kdo si chtějí dokázat, že nic není nemožné. Pro ty, kdo si chtějí odpočinout od každodenních povinností a načerpat nové síly a energii. kresleni-4

Objevte své schopnosti nakreslit cokoli, co vidíte (ne co si myslíte, že vidíte). Zjistíte, že stačí relativně krátká doba, aby jste na konci kurzu dokázali nakreslit svůj portrét. Prolomte bariéry pochybností, že něco nedokážete. Získejte důvěru ve své schopnosti a dovednosti.

Na kurzu postupujeme krok za krokem, od teorie k praxi, od jednoduchého ke složitějšímu, od jednoduchých čar k portrétu. Vše, co se na kurzu naučíte vás přiblíží k tomu, aby jste se stali skutečnými mistry svého života.

kresleni-5Efektem této techniky kreslení je navíc rozvoj schopností pravé mozkové hemisféry, která je kreativní a dopad tohoto rozvoje pocítíte v mnoha oblastech vašeho života.

  • SKRZE KRESLENÍ K HARMONII ŽIVOTA.
  • SKRZE KRESLENÍ K UZDRAVENÍ.kresleni-3
  • SKRZE KRESLENÍ K PROCITNUTÍ.
  • SKRZE KRESLENÍ K PROJEVENÍ SVÝCH SKRYTÝCH SCHOPNOSTÍ.

Co vzít s sebou:

  • Účastníci obdrží veškerý potřebný materiál v ceně kurzu.
  • Přezutí
  • Dobrou náladu