Nutriční poradna

An Apple composed by several fruits

Poradenské i lektorské služby jsou zcela individuální a jsou poskytovány v  oblastech preventivní i léčebné výživy. Péče pod dohledem nutričního specialisty je určena nejenom nemocným, ale také zdravým lidem.

Jak probíhají konzultace?
Vstupní konzultace (40 minut)
Na vstupní konzultaci je nutné se vždy předem telefonicky či prostřednictvím e-mailu objednat. Proběhne podrobné převážení přístrojem TANITA BC 1000 a proměření klienta. Dále vyplníme společně podrobný dotazník zjišťující dosavadní stravovací zvyklosti a návyky. Vysvětlíme si, jak správně zapisovat jídelníčky pro případné vyhodnocení. Prosím přineste si napsaný seznam užívaných léků a doplňků stravy. Z konzultace si odnesete vytištěný papír s naměřenými daty./

Cena úvodní konzultace je totožná s cenou jednorázové analýzy tělesného složení a to z toho důvodu, že jde o první společné setkání, na kterém se trochu poznáme. V případě, že bych Vám nevyhovovala a další konzultace se mnou byste již absolvovat nechtěli, nepřijdete o žádné peníze. Zaplatíte si pouze měření, ze kterého si odnesete domů přehledně zpracované výsledky .

Kontakty Mgr. Kristýna Malinowská,Mobil: +420 732 615 398, Email:malinowska.kristyna@gmail.com

Více informací na www.poradnavitali.cz