Přirozené zlepšení zraku a očí

„VEZMĚTE OČI NA PROCHÁZKU“

MandalaFrenštát p.R.    21.5., 18.6.  (17.00-19.30)

Zlepšete svůj zrak cvičením očí

Zajímají Vás možnosti jak si zlepšit zrak vlastními silami? Jsou Vaše oči zdravé a rádi byste se o ně naučili starat? Anebo máte oči unavené, podrážděné, pálí a slzí vás z práce na počítači či v uzavřené místnosti? Hůře se Vám čte nebo špatně zaostřuje do dálky?

Udělejte svým očím radost, a při procházce v přírodě se pojďte hravou formou naučit pár dovedností, které prospějí očím a zlepší váš zrak.

Základní sestava očních technik dle metody Meira Schneidera je vhodná pro zdravé oči i všechny typy očních vad. Naučím Vás, jak se vrátit k přirozenému a uvolněnému dívání se, jak zlepšovat ostrost zraku, adaptaci na světlo, spolupráci obou očí, periferní vidění, vnímání detailů a barev a další.

Vycházka v parku není fyzicky náročná a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Trasa je přístupná i pro maminky s kočárky či pro vozíčkáře. V případě nepříznivého počasí bude upravený program probíhat v centru. Třetí setkání se uskuteční v centru a bude věnované  masáži očí, hluboké relaxaci očí, zrakového nervu, podpoře nedominantního oka a dalším aktivitám.

Procházku vede certifikovaná lektorka metody přirozeného zlepšování zraku NVI (Natural Vision Improvement) MVDr. Hana Chocholatá.

ZA KOLIK:                 280 Kč / jedno setkání, pro rodiny sleva

REZERVACE:           h.chocholata@seznam.cz, +420 605 152 604 

S SEBOU:                  pohodlné oblečení dle aktuálního počasí,  tenisák a zrcátko

Přijďte pokud možno bez očních čoček, brýle jsou vhodnější, dají se při cvičení odkládat.

Na cvičení v parku je nutné si místo rezervovat předem! Počet účastníků je omezen.