Dotkni se zdraví

Dotkni se zdraví
Plně osobní setkání se svým zdravím pomocí kraniosakrálního  doteku.  Pojďme se naladit na vlnu klidu a jemného zdrojování. 

 

Pojďme společně prozkoumat, jak nás může kraniosakrální terapie dovést ke změně. Díky čemu přináší zmírnění bolesti fyzické – na těle, i psychické a emoční

Dozvíte se o této moderní a hluboké terapeutické metodě mnohé, a zároveň si můžete projít vlastní zkušeností toho, jak se projevuje zdraví ve vašem těle právě teď  a tady.

Termín: úterý 27.9. 2022
17.00-19.00
Centrum Mandala, Frenštát pod Radhoštěm

V jakých situacích je kraniosakrální terapie vhodná?

Těhotné, po porodu, miminka: Jako podpora a příprava na porod, pro poporodní integraci matky a dítěte, rozpouští problémy vztahující se k traumatickému porodu, jako podpora kojení, pomoc při nespavosti a plačtivosti dítěte, při bolestech břicha a kolikách, při prořezávání zoubků, při opakujících se infekcích, alergiích, ekzémech.

Děti i dospělí: vhodné při hyperaktivitě a potížích s učením, podpora při růstových problémech u dětí, podpora při zvládání stresových situací, trémě, šikaně, velmi účinné pro zklidnění nervozity a napětí, pomoc při zvládání těžkých životních situací, stresu, napětí, nespavosti, pocitu přetížení a vyčerpání, při psychosomatických zdravotních potížích, pro zlepšení imunitního systému, při bolestech hlavy a migrénách, bolestech zad, skolióze, poruchách cyklu u žen, pro rychlejší hojení po úrazech, operacích a dlouhodobých onemocněních.

Více o Kraniosakrální biodynamické terapii najdete ZDE

Kurz Konejšivé doteky

Cena setkání: 300Kč, platí se na místě.

Máte-li o kurz zájem, prosím přihlaste se
na tel: 736 685 333 nebo na sarkasvob@gmail.com

Těšíme se na vás:-)