Zakotvení v 5 smyslech

Byl to náročný den. Po příchodu domů už máte pocit, že potřebujete úplně vypnout.  Chcete se jenom trochu uvolnit a odpočinout si, než zase budete moct cokoliv dalšího dělat.

Představte si, že stačí deset minut věnovat zakotvení a načerpáte do svého života klid a pocit uvolnění.  Zároveň si u toho vyčistíte hlavu před dalším rozhodnutím, co vás čeká.

Zakotvení v pěti smyslech je velice hluboký a zároveň jemný nástroj práce s tělem, myšlenkami a emocemi.

Zakotvení v 5 smyslech

Zaměřené soustředění se na tělesné vjemy má mnoho prospěšných efektů:

Z hlediska fyziologie našeho těla přináší stejné výhody jako meditace – zklidnění nervového systému, snížení množství stresových hormonů, snížení tlaku, zmenšení nervozity a napětí , zlepšení regenerace hojení, zvýšení odolnosti těla.

Zažijte to na vlastní kůži. Pošlu Vám audio Zakotvení na Váš e-mail. A pevně věřím,  že objevíte jeho kouzlo stejně jako já.

Přeji Vám příjemné kotvení ☺

Stáhnout meditaci ZDARMA

Meditace Zakotvení v 5 smyslech ZDARMA

  • Stisknutím tlačítka "souhlasím a chci stáhnout", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email meditaci zdarma jako odběrateli mých emailů se zajímavým obsahem. Pokud už nebudete chtít e-maily dále dostávat, kdykoliv můžete tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje bude spravovat má firma podle těchto zásad zpracování a ochrany osobních údajů