Asistentský tým celoročního výcviku 2024,
aneb kdo o účastníky výcviku pečuje 🙂

To jsou oni!

Kraniosakrální praktikanti, kteří svým klidem, jemnou laskavostí a bohatými zkušenostmi přispívají ke skvělému průběhu výcviku.

Udržují a  pečují o bezpečí a komfort prostoru výcviku a jeho hladký průběh. Jsou oporou při výuce i v osobních procesech kurzistů a přináší bohaté zkušenosti z praxe, které napomáhají účastníkům výcviku zdokonalovat jejich praktické dovednosti  a rozšiřují jejich znalosti.  

Tvoří tým a skupinu společně s účastníky výcviku. Pojďte se seznámit 🙂

Libuše Bajerová - Asistentský tým celoročního výcviku

Kdo jsem?
Věčná otázka, kterou si každý z nás položí mnohokrát za život a ani já nejsem výjimkou. V různých stádiích života se odpověď na tuto otázku mění, teď se však cítím být člověkem, který tu chce být pro jiné bytosti, být jim podporou, terapeutem, průvodcem.
Ačkoli jsem vystudovaná inženýrka ekonomie …..více

Asistent Základního kurzu kraniosakrální terapie Ostrava

Když jsem byl Hankou požádán
o sepsání krátkého medailonku
ke své osobě, uvědomil jsme si, že je to velmi náročný úkol. 

Vyjmout ze svého života jen pár vět, a ještě to udělat s velkou mírou sebereflexe je mnohem náročnější, než popsat to ……. více

ASistence na Základním kurzu kraniosakrální terapie, Ostrava 2024

Moje původní profese zdravotní sestry, kterou jsem vykonávala v různých medicínských oborech, jako je neurologie, gynekologie, interna, kardiologie a gastroenterologie mi dala skvělý základ pro můj další rozvoj
a zájem v objevování terapeutických nástrojů v péči o zkvalitňování zdravého postoje …….
více

 

Asistentka Základního kurzu kraniosakrální terapie Ostrava 2024

Už v dětství jsem věděla, že mám nějaký dar, jenže v době hluboké totality se mnou o tom nikdo nechtěl mluvit, tak jsem poslouchala to, co mi bylo přikázáno, ale v mé mysli jsem pořád byla ta rebelka a šla si svou cestou.

V roce 2007 jsem prodělala vážnou nemoc …. více