Asistentský tým celoročního výcviku,
kdo o účastníky výcviku pečuje 🙂

Kurz kraniosakrální terapie

Tak to jsou ony!

Terapeutky kraniosakrální osteopatie, které svým klidem, jemnou laskavostí a bohatými zkušenostmi přispívají ke skvělému průběhu výcviku.

Udržují a  pečují o bezpečí a komfort prostoru výcviku a jeho hladký průběh.

Jsou průvodkyněmi i oporou v osobních procesech a přináší bohaté zkušenosti z praxe, které podstatným způsobem napomáhají účastníkům výcviku zdokonalovat své praktické dovednosti  a rozšiřují jejich znalosti.  

Tvoří tým a skupinu společně s účastníky výcviku. 

Milé asistentky,  srdečně Vám za vaší podporu děkuji!

Seznamte se 🙂

Jsem rozena Račice. Začala jsem se zajímat o alternativní medicínu a  psychologii, nicméně jsem vystudovala SŠ managemant.

Pocházím s početné rodiny, jsem mezigenerační dítě.  Ve svém životě jsem součástí příběhu již 5. generace svého rodu jeho vzorců, bolestí i síly.
Více …

Všechno začalo ročním výcvikem Kraniosakrální osteopatie u Radka Neškrabala, a pak už byla moje cesta jasná. 
Do mého terapeutického balíčku postupně přicházely další a další dovednosti s jediným cílem – mít nástroje, abych mohla pomoci svým klientům. Více …

Pracuji jako kraniosakrální terapeut od roku 2020 (výcvik u Radka Neškrabala). Další nadstavbové semináře, které jsem absolvovala a dále využívám:
– Kranio – Oči 2020 (Hanka Chocholatá)
– Biodynamická aktivace imunity 2020 (Etienn Peirsman)  Více….

Jsem kraniosakrální terapeutka, prošla jsem ročním výcvikem Kraniosakrální osteopatie s prvky biodynamiky u Radka Neškrabala.

Svou kraniosakrální praxi propojuji se zkušenostmi lektorky Školy pánevní dna. Dlouhodobě pracuje s ženami v 
Více …

Praktikuji kraniosakrální terapii již sedmý rok, a to ve svém domě ve Frenštátě pod Radhoštěm. Vycházím ze studia TČM, sujoku,

reflexologie, kraniosakrální osteopatie a biodynamiky. Pracuji s dětmi, dospělými i seniory. Každá terapie mi přináší.. Více…

Kraniálku jsem před lety poznala nejprve jako klient.

Metoda a její účinky mne tenkrát natolik uchvátily, že jsem o ní chtěla vědět víc. Zúčastnila jsem se………

Více ….